قوانين و مقررات سايت

قبل از استفاده از خدمات اين سايت، شما بايد با مفاد مذکور در اين توافقنامه موافقت نماييد. اگر چنانچه مخالفتي با توافقنامه زير داشتيد، از سايت بيگهاست استفاده نکنيد. در اين توفقنامه بيگهاست (bighost.ir) به عنوان سرويسدهنده و شما کاربري که به هر نحو از خدمات سايت بيگهاست استفاده ميکنيد معرفي ميگردد. آپلود به فعلي گفته ميشود که به هر نحو فايلي را به سرورهاي بيگهاست انتقال دهد و دانلود به فعلي گفته ميشود که فايل را از سرور بيگهاست دريافت کند.

بيگهاست اين حق را دارد که به صلاحديد خود توافقنامه ميان سايت و کاربران را تغيير دهد، اين تغيير ممکن است بدون اطلاع قبلي به کاربران صورت پذيرد هر تغييري در مقررات و قوانين اين توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سايت لازم الاجرا ست و شما بعنوان کاربر اين سايت ملزم به رعايت مفاد مذکور در اين توافقنامه هستيد شما مي توانيد در هر زمان مروري بر جديدترين مفاد اين توافقنامه در اين آدرس داشته باشيد http://www.bighost.ir/info/tos

شما وظيفه داريد از اطلاعات مهم خود نسخه پشتيبان تهيه نماييد. بيگهاست ممکن است با يا بدون اطلاع قبلي از فايلهاي شما نسخه پشتيبان تهيه کند و درصورت بروز مشکل از آن براي بازگردادند سايت استفاده نمايد. بيگهاست اين وظيفه را ندارد که اين نسخه پشتيبان را در اختيار شما بگذارد. اين نسخه هاي پشتيبان صرفا براي استفاده بيگهاست در مواقع اضطرار ميباشند و بيگهاست به هر دليلي اين اختيار را دارد که آنها را در اختيار شما يا هر شخص سومي قرار ندهد. در صورتيکه به دليل بي توجهي شما يا مشکلات سخت افزاري يا نرم افزاري اين اطلاعات از دست بروند بيگهاست هيچ مسئوليتي بابت مشکلات ايجاد شده نميپذيرد.

بر طبق توافقنامه هاي مقرر در اين سايت، بيگهاست متعهد مي شود که از اطلاعات خصوصي کاربران محافظت کند و اين اطلاعات را مخفيانه نزد خود نگه دارد و براي ساير اشخاص فاش نکند. البته به استثناي مواردي که به موجب قانون مجبور به انجام اين کار باشد.

انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسيله e-mail نيز مي شود) از طريق اينترنت يا هر شبکه اي که قابليت دسترسي عمومي دارد، امنيت کامل ندارد. بنابراين ممکن است اطلاعات در حين انتقال تغيير يابد و يا حتي از دست برود. بيگهاست مسئوليت هيچ يک از ضرر و زيانهاي مادي و يا غير مادي اي که شما در نتيجه انتقال اطلاعات از طريق اينترنت يا هر شبکه عمومي ديگري متحمل مي شويد را نمي پذيرد. ما بعنوان مسئولين اين سايت، تلاش مي کنيم که اطلاعات شخصي اي را که شما در اختيار ما مي گذاريد حفظ نماييم و اين منطبق با سياست حفظ اطلاعات خصوصي شما از جانب ماست. تحت هر شرايطي اطلاعاتي که شما براي ما فراهم کرده ايد، محرمانه فرض مي شود و به هر حال بار امانتي بر دوش ما مي گذارد. اما چنانچه اين اطلاعات بصورت غير عمدي و بدون اطلاع و رضايت ما در دسترس شخص ثالثي قرار گيرد، ما مسئوليتي نخواهيم داشت.

مشتری وظیفه دارد سریس خود را پیش از سررسید تمدید نماید. مشتری وظیفه دارد تمامی فاکتور ها و بدهی های خود را سر موعد پرداخت نماید. درصورت عدم پرداخت هریک از صورتحسابهای موجود، بیگهاست تمامی سرویس های مشتری را تا زمان پرداخت و تصفیه حساب غیر فعال نماید. بیگهاست هیچ وظیفه ای برای نگهداری فایلها و بک آپ ها در زمان عدم تمدید و پرداخت بدهی مشتری ندارد و تمامی مسئولیت ها متوجه مشتری میباشد.

مسئوليت تمامي اطلاعات، داده ها، مقالات، موزيک، عکس، گرافيک، فايلهاي صوتي، فايلهاي تصويري و ... که بصورت عمومي و يا خصوصي انتشار يافته، بر عهده شخصي است که آنها را آپلود کرده است. بيگهاست کنترلي بر موضوع اطلاعات فرستاده شده از طريق سرويسش را ندارد بيگهاست نميتواند به محتواي فايلهاي آپلودشده نظارت کند. درصورتيکه هرفايل آپلود شده ناقض حقوق شما يا مفاد اين تافقنامه ميباشد ميتوانيد از طريق بخش پشتيباني آن را اطلاع دهيد.

از سرويس ما به چه منظورهايي نبايد استفاده شود؟

  • انتشار فايلها و اطلاعاتي که از نظر بيگهاست غير قانوني، مضر، تهديد کننده، توهين آميز، زيان آور، غير اخلاقي، افترا آميز و مبتذل باشد و همينطور اطلاعاتي که به نژاد ، گروه و يا دسته خاصي از مردم توهين کننده باشد.
  • جعل هويت اشخاص يا نهادها و همينطور نسبت دادن بيانات و سخنان دروغين به افراد و نهاد هاي خاص
  • انتشار هر مفهوم و محتوايي که از نظر قانوني و يا مسائل ديگر، حق انجام آنها را نداشته باشيد. (از قبيل اطلاعات داخلي و اطلاعات اختصاصي و محرمانه برخي سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامي و قوانين داخلي سازمانها، اين کار منع شده باشد.)
  • انتشار هر مفهوم و محتوايي که به حقوق انحصاري افراد، حقوق تجاري، حق چاپ و نشر (copyright) ، و ساير حقوق انحصاري گروههاي خاص تجاوز کند.
  • انتشار ويروسهاي کامپيوتري و هر کد و فايل و برنامه اي که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سيستم هاي کامپيوتري طراحي شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهيزات کامپيوتر ها آسيب برساند.
  • تجاوز عمدي يا غير عمدي به مواضع کاري، بيانات، قوانين ملي و بين المللي و هر رويه و مقرراتي که قدرت قانوني از آن حمايت کند.
  • تهديد کردن و هر گونه آزار و اذيت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طريق اين سايت.
  • جمع آوري و ذخيره اطلاعات شخصي درباره ساير کاربران براي اهداف تجاري
  • تهيه و ترويج اطلاعات سازماندهي شده درباره فعاليت هاي غير قانوني، ترويج آسيب هاي فيزيکي و صدمه زدن به گروهها و افراد (مثلا ترويج و آموزش ساخت بمب و يا ساير اسلحه ها و وسايل آتش زا)
  • استفاده از سايت به گونه اي که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در اين توافقنامه باشد.

- بيگهاست و مديران آن اين حق را دارند که هر فايلي و محتوايي که مخالف مفاد مذکور در اين توافقنامه باشد را به صلاحديد خود حذف کنند. - شما بر اين موضوع توافق مي کنيد که بيگهاست اين حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسي داشته باشد، آنها را نگهداري کند و يا حتي در اختيار مراجع قانوني قرار دهد. اين در صورتي است که بيگهاست به موجب قانون و در موارد زير مجبور به انجام اين کار باشد: ۱ ) منابع حقوقي و قضايي براي اين کار وجود داشته باشد. ۲ ) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکايتي عليه سايت ما شده باشد مبني بر اينکه محتواي برخي فايل ها به آنها توهين کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد. ۳ ) چنانچه اين در خواست از جانب خود شما کاربران باشد. ۴ ) براي حمايت از حقوق و امنيت کاربران سايت و در برخي موارد عموم مردم

بيگهاست هيچ مسئوليتي در قبال مشکلات سخت افزاري و نرم افزاري و هر زيان ديگري که در نتيجه استفاده از سايت ما متوجه کامپيوتر خودتان يا کامپيوتر ديگري شود، ندارد.

حذف اطلاعات طبق اين توافقنامه شما توافق مي کنيد که بيگهاست اين حق را دارد که به صلاحديد خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دليلي نمايد. اين دلايل مي تواند شامل اين موارد باشد: چنانچه شما از اين سرويس سو استفاده داشته باشيد، به اين توافقنامه پايبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردي از اين قبيل... همينظور شما بر اين موضوع توافق مي نماييد که ممکن است قطع دسترسي شما به اين سرويس و يا مسدود شدن حساب کاربريتان بدون اطلاع قبلي باشد و اينکه ممکن است بيگهاست با مسدود کردن حساب کاربري شما کليه اطلاعات و فايلهاي مرتبط با شما را حذف نمايد.